A bottle of Life Extension Aspirin, 81 mg 300 enteric-coated tablets on a white background.

Aspirine, 81 mg 300 enterisch omhulde tabletten

€6,98

Aspirine, 81 mg 300 enterisch omhulde tabletten

€6,98

Aspirine, 81 mg 300 enterisch omhulde tabletten

GEEN VOORRAAD MEER
€6,98
0 dit artikel bekijken.
0 heb dit item in hun winkelwagentje.

Productbeschrijving:

  • Een symbool van betrouwbaarheid en hoge kwaliteit dat de tand des tijds heeft doorstaan
  • Verlicht pijn

Aspirine, 81 mg, 300 enterisch omhulde tabletten van Life Extension is een legendarisch supplement dat al jaren wereldwijd wordt gebruikt. Met zijn unieke formule die maar liefst 81 mg van pure werkzame stof bevat, is Aspirine een onmisbare bondgenoot in de strijd tegen allerlei soorten pijn. Geef jezelf een dagelijkse dosis comfort en verlichting door te kiezen voor een bewezen oplossing - kies voor Aspirine.

Mis de kans niet om van Aspirine je geheime wapen in de strijd tegen pijn te maken!


Informatie over de portie
Portiegrootte 1 enterisch omhulde tablet
Hoeveelheid per portie
Aspirine NSAID (niet-steroïdaal ontstekingsremmend middel) 81 mg


Andere ingrediënten: geacetyleerde monoglyceriden, anhydrous lactose, carnaubawas, colloïdaal siliciumdioxide, maïszetmeel, croscarmellose natrium, D&C Geel #10 Aluminiummeer, FD&C Geel #6 Aluminiummeer, hypromellose, hypromelloseftalaat, ijzeroxide Geel (ijzeroxide oker), methacryzuur, copolymeer, microkristallijne cellulose, minerale olie, polyethyleenglycol (PEG)-400, polysorbaat 80, povidon, voorgegelatineerd zetmeel, propyleenglycol, simethicone, siliciumdioxide, natriumbicarbonaat, natriumhydroxide, natriumlaurylsulfaat, zetmeel, stearinezuur, talk, titaniumdioxide, triacetine en triethylcitraat.

Aanbevolen gebruik:
Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder: neem 4 tot 8 tabletten elke vier uur, niet meer dan 48 tabletten in 24 uur, tenzij voorgeschreven door een arts.

Kinderen onder de 12 jaar: raadpleeg een arts.

WAARSCHUWING:
Verlicht tijdelijk milde pijn en ongemak. Andere therapie zoals aanbevolen door uw arts. Vanwege de vertraagde werking zal dit product geen snelle verlichting bieden van hoofdpijn, koorts of andere symptomen die onmiddellijke verlichting vereisen.

Reye-syndroom: Kinderen en tieners die de waterpokken hebben of herstellen van griepachtige symptomen, mogen dit product niet gebruiken. Bij gebruik van dit product, als er veranderingen in gedrag optreden met misselijkheid en braken, raadpleeg dan een arts, omdat deze symptomen een vroeg teken van het Reye-syndroom kunnen zijn, een zeldzame maar ernstige ziekte.

Allergiewaarschuwing: Aspirine kan een ernstige allergische reactie veroorzaken, die kan omvatten: netelroos, zwelling van het gezicht, astma (piepen) of shock.

Waarschuwing voor maagbloedingen: Dit product bevat een niet-steroïdaal ontstekingsremmend medicijn (NSAID), dat maagbloedingen kan veroorzaken. De kans is groter als u: 60 jaar of ouder bent, maagzweren of bloedingsproblemen heeft gehad, een bloedverdunnend (anticoagulans) of steroïd medicijn gebruikt, andere medicijnen gebruikt die voorgeschreven of niet-voorgeschreven NSAID's bevatten (aspirine, ibuprofen, naproxen of andere), elke dag 3 of meer alcoholische dranken gebruikt terwijl u dit product gebruikt, of meer of langer gebruikt dan voorgeschreven.

Gebruik dit product niet als u ooit een allergische reactie heeft gehad op een ander pijnstillend/koortsverlagend middel.

Vraag een arts of: de waarschuwing voor maagbloedingen op jou van toepassing is, je een geschiedenis hebt van maagproblemen, zoals brandend maagzuur, je hoge bloeddruk hebt, hartziekte, levercirrose of nierziekte, je een diureticum gebruikt, of je astma hebt.

Stop met het gebruik en vraag een arts als je een van de volgende tekenen van maagbloedingen ervaart: je je flauw voelt, bloed braakt, bloedige of zwarte ontlasting hebt, buikpijn hebt die niet verbetert, er een allergische reactie optreedt, oorsuizen of gehoorverlies optreedt, de pijn verergert of langer dan 10 dagen aanhoudt, koorts verergert of langer dan 3 dagen aanhoudt, er nieuwe symptomen verschijnen, of er roodheid of zwelling aanwezig is in het pijnlijke gebied.

Als je zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag dan een gezondheidsprofessional voordat je het gebruikt.Het is vooral belangrijk om geen aspirine te gebruiken tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap, tenzij dit definitief door een arts is voorgeschreven, omdat het problemen bij het ongeboren kind of complicaties tijdens de bevalling kan veroorzaken. Buiten het bereik van kinderen houden. In geval van een overdosis, zoek medische hulp of neem onmiddellijk contact op met een Antigifcentrum.

Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosis niet. Een voedingssupplement kan geen vervanging zijn voor een gevarieerde voeding.

Afhankelijk van de verzendmethode die u kiest en het land van levering, zouden uw producten tussen 4 en 10 moeten aankomen.

Vorige Product Volgend product

People often buy

+
Total price: €0,00